فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

تحقیق اینترنت پرسرعت ADSL ورد 115 ص - ورد

تحقیق  اینترنت پرسرعت ADSL  ورد 115 ص - ورد

فناوري ADSL

Asymmetric-DSL يا‌ADSL،‌ ‌يكي از فناوري هاي رده‌ xDSL است.DSL ياخطوط اشتراك ديجيتالي‌با استفاده از كابلهاي تلفن معمولي،‌امكان بهره‌گيري از سرعت بالا را براي اتصال به اينترنت فراهم مي‌كند‌DSL .امكانات و روش‌هاي گوناگوني براي مصارف خانگي فراهم مي‌كند كه مناسب‌ترين آنها روش خطوط ديجيتال نامتقارن يا‌‌ADSLاست. در اين روش با بهره‌گيري از نوعي خاص مدولاسيون، پهناي باند قابل‌استفاده برروي كابل تلفن به باندهاي فركانسي متفاوتي تقسيم و هر سيگنال فركانسي (صوت ، ارسال و دريافت داده‌هاي ديجيتالي) در يك باند صورت مي‌پذيرد. بدين‌صورت در هنگام اتصال به اينترنت ديگر خط تلفن براي مكالمات صوتي اشغال نخواهد بود و امكان تبادل صوت و تصويرنيز وجود خواهد داشت. در‌‌ADSL سرعت ارسال اطلاعات با سرعت دريافت اطلاعات مساوي نخواهد بود، در بالاترين سطح تئوري، امكان دريافت اطلاعات (DownStream) با سرعتي در‌حدود ‌‌8mbps  و ارسال داده‌ (UpStream) با سرعتي معادل ‌640‌mbps فراهم مي‌شود. دقيقا بدين‌خاطر از‌‌ADSL بانام نامتقارن ياد مي‌شود. بصورت عملي يك كاربرخطوط ‌ADSL مي‌تواند با سرعتي در‌حدود ‌‌2mbps دريافت و‌‌256mbps ارسال  اطلاعات برروي اينترنت داشته باشد. در استفاده از اينترنت با فناوري‌ ADSL از‌Dial up وشماره‌گيري و انتظار براي اتصال يا قطع ارتباط خبري نخواهد بود‌و شما بصورت دائمي با مركز‌‌ISP و در نهايت شبكه اينترنت متصل خواهيد بود. با روشن كردن كامپيوتر خود اتصال شما به اينترنت برقرار مي‌شود.

مزاياي ‌‌ADSL

 اولين دستاورد‌ ADSL بهره‌گيري از خطوط تلفن معمولي و شبكه ارتباطي آماده خواهد بود و در نتيجه نيازي به سيم‌كشي و  تجهيزات جديد مخابراتي نيست.  عدم اشغال خط‌تلفن در هنگام اتصال به اينترنت، امكان استفاده از اينترنت پر‌سرعت به نسبت روشهايي مانند‌ Dial up برروي سيستم هاي خانگي و شركتهاي كوچك كه از امكانات پيشرفته‌اي برخوردار نيستند، اتصال دائمي به شبكه اينترنت بدون نياز به شماره‌گيري و اشغال بودن خط ، هزينه كم  در نصب و راه‌اندازي و خريد تجهيزات، كاهش هزينه و عدم نياز به تجهيزات اضافي  براي كاربران خانگي در استفاده از اينترنت و راه اندازي آسان و سريع از ديگر مزاياي مهم ADSL‌ است.

 معايب خطوط‌ ‌ADSL

در فناوري‌هاي ‌‌DSL كيفيت‌و‌سرعت انتقال اطلاعات وابستگي زيادي به مسافت ميان كاربر مشترك با مركز تلفن ارائه خدماتDSL دارد. هرچقدر مشترك از مركز تلفن مسافت دورتري داشته باشد به همان نسبت از سرعت و كيفيت پايين‌تري برخوردار خواهد بود. در مسافت‌هاي بالاتر از 5 ‌‌كيلومتر عملا ارائه سرويس  اينترنت پر سرعت امكانپذير نيست. عدم تقارن سرعت ارسال و دريافت اطلاعات درADSL نيز براي شركت‌هاو سازمان‌هاي بزرگ مشكل ساز خواهد شد. ضعيف  و فرسوده بودن زيربناي ارتباطي مخابراتي و عمدتا عمر بالاي خطوط تلفن كه تاثير مستقيمي بركيفيتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,650 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_705165_3647.zip624.4k