پایان نامه , پروژه , مقاله , تحقیق , طرح توجیهی و گزارش کارآموزی ,طرح های گرافیکی و نرم افزار
پکیچ ویژه فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

کارآموزی مراحل ساختن ساختمان 61 ص - ورد

کارآموزی مراحل ساختن ساختمان 61 ص - ورد

مقدمه    

   بدرستي قدمت استفادۀ بشر از سرپناه و يا بطور كلي به مفهوم امروزي قدمت  استفادۀ بشر از مسكن معلوم نيست ولي تقريباَ آنرا مي­توان همزمان با پيدايش بشريت دانست ، زيرا چنين گمان مي­رود كه بشر از همان ابتدا براي محصون ماندن ازبرف و باران و سرما و گرما و حملۀ حيوانات و همچنين حملۀ سايراقوام به غارها پناه برده و اين غارها را مي­توان اولين محل سكونت براي بشر دانست و از آن زمان تا كنون انسانها هميشه بفكر آن بوده­اند كه مسكني راحت­تر و بهتر براي خود تهيه نمايند.

در قرون اخير كه رشد جمعيت در در دنيا و بطورچشمگيري رو به ازدياد نهاد و بشر از لحاظ علمي و فني مشكلات بسياري را حل نمود، در ساختن مسكن نيز مانند ساير امور تحولات عمده­اي بوجود آورد و ديگر ساختن خانه­هاي تك واحدي جوابگوي احتياجات جوامع بشري نبود. به همين علت سيستم خانه­سازي بكلي دگرگون شده و استفاده از مصالح مقاوم نيز مانند فولاد و سيمان در ساختمان رايج گرديد و در اثر دسترسي به اين مصالح و امكانات ديگر گسترش شهرها از افقي به عمودي تبديل شد و امر آپارتمان سازي در ساختمانهاي چندين  طبقه متدوال گرديد.

با وجود اينكه هر ساله به مقدار زيادي به تعداد مسكن اضافه مي­شود و در بيشتر ممالك پيشر فته تخريب ساختمانهاي قديمي نيز در شر ايط معمولي مجاز نمي­باشد. بعبارت ديگر بجاي چند واحد جديد يك واحد مسكن قديمي را خراب نمي­كنند. هنوز در هيچ يك از ممالك دنيا مشكل مسكن حل نشده، بلكه هر روزه به تعداد متقاضيان مسكن اضافه مي­شود و هنوز حتي در هيچ يك از ممالك دنيا قسمت عمده­اي از درآمد خانواده صرف سكونت مي­گردد.

بدين لحاظ در تمام دنيا خصوصاً در مملكت ما مي­بايد به امر ساختن مسكن و استفادۀ هر چه بهتر و بيشتر از مصالح ساختماني توجه مخصوص بشود و براي رسيدن به اين هدف ابتدا بايد بطور دقيق ساختمان و انواع آن و اجزاء تشكيل دهندۀ آنرا بشناسيم.

مرحله اجرائي يك سازه را مي­توان يكي از اساسي­ترين بخش­هاي ايجاد آن دانست كه در حقيقت تكميل كننده روند طراحي و محاسبات سازه­­اي بوده و تضمين كننده استفاده مطلوب و ايمن از ساختمان ميباشد.

پروژه­هايي كه در جريان مراحل و روند اجرائي آن قرار داشتيم داراي اسكلت بتني با سقف تيرچه بلوك بوده كه طراحي، محاسبه و نظارت بر اجراي آن بعهده شركت مهندسين مشاورطرح هفتم بوده است.

در تهيه و تنظيم اين گزارش نهايت تلاش بعمل آمده است كه در راستاي نقطه نظرات ارشادي آن استاد محترم نكات و مواردي كه در حين اجراي پروژه مشاهده گرديده است و طرق حل مسائل اجرائي ملحوظ گردد.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,100 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 6,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_705070_5944.zip43k

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

لطفاً نظر خود را راجع به قیمت های فروشگاه ثبت کنید