فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

کارآموزی مراحل ساختن ساختمان 61 ص - ورد

کارآموزی مراحل ساختن ساختمان 61 ص - ورد

مقدمه    

   بدرستي قدمت استفادۀ بشر از سرپناه و يا بطور كلي به مفهوم امروزي قدمت  استفادۀ بشر از مسكن معلوم نيست ولي تقريباَ آنرا مي­توان همزمان با پيدايش بشريت دانست ، زيرا چنين گمان مي­رود كه بشر از همان ابتدا براي محصون ماندن ازبرف و باران و سرما و گرما و حملۀ حيوانات و همچنين حملۀ سايراقوام به غارها پناه برده و اين غارها را مي­توان اولين محل سكونت براي بشر دانست و از آن زمان تا كنون انسانها هميشه بفكر آن بوده­اند كه مسكني راحت­تر و بهتر براي خود تهيه نمايند.

در قرون اخير كه رشد جمعيت در در دنيا و بطورچشمگيري رو به ازدياد نهاد و بشر از لحاظ علمي و فني مشكلات بسياري را حل نمود، در ساختن مسكن نيز مانند ساير امور تحولات عمده­اي بوجود آورد و ديگر ساختن خانه­هاي تك واحدي جوابگوي احتياجات جوامع بشري نبود. به همين علت سيستم خانه­سازي بكلي دگرگون شده و استفاده از مصالح مقاوم نيز مانند فولاد و سيمان در ساختمان رايج گرديد و در اثر دسترسي به اين مصالح و امكانات ديگر گسترش شهرها از افقي به عمودي تبديل شد و امر آپارتمان سازي در ساختمانهاي چندين  طبقه متدوال گرديد.

با وجود اينكه هر ساله به مقدار زيادي به تعداد مسكن اضافه مي­شود و در بيشتر ممالك پيشر فته تخريب ساختمانهاي قديمي نيز در شر ايط معمولي مجاز نمي­باشد. بعبارت ديگر بجاي چند واحد جديد يك واحد مسكن قديمي را خراب نمي­كنند. هنوز در هيچ يك از ممالك دنيا مشكل مسكن حل نشده، بلكه هر روزه به تعداد متقاضيان مسكن اضافه مي­شود و هنوز حتي در هيچ يك از ممالك دنيا قسمت عمده­اي از درآمد خانواده صرف سكونت مي­گردد.

بدين لحاظ در تمام دنيا خصوصاً در مملكت ما مي­بايد به امر ساختن مسكن و استفادۀ هر چه بهتر و بيشتر از مصالح ساختماني توجه مخصوص بشود و براي رسيدن به اين هدف ابتدا بايد بطور دقيق ساختمان و انواع آن و اجزاء تشكيل دهندۀ آنرا بشناسيم.

مرحله اجرائي يك سازه را مي­توان يكي از اساسي­ترين بخش­هاي ايجاد آن دانست كه در حقيقت تكميل كننده روند طراحي و محاسبات سازه­­اي بوده و تضمين كننده استفاده مطلوب و ايمن از ساختمان ميباشد.

پروژه­هايي كه در جريان مراحل و روند اجرائي آن قرار داشتيم داراي اسكلت بتني با سقف تيرچه بلوك بوده كه طراحي، محاسبه و نظارت بر اجراي آن بعهده شركت مهندسين مشاورطرح هفتم بوده است.

در تهيه و تنظيم اين گزارش نهايت تلاش بعمل آمده است كه در راستاي نقطه نظرات ارشادي آن استاد محترم نكات و مواردي كه در حين اجراي پروژه مشاهده گرديده است و طرق حل مسائل اجرائي ملحوظ گردد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,100 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_705070_5944.zip43k