فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

تحقیق IP ورد 22 ص

تحقیق IP ورد 22 ص

فن آوري (تكنولوژي)

اين بخش، جنبه ها (جهت‌ها) فن آورانه و فني، TCP,IP‌وابسته به پروتكل و همچنين محيط، كار كردن و موثر بودن پروتكل را تعريف مي‌كند، زيرا كانون (مركز) اصلي اين مدرك (پروتكل) فرستادن به راه (مسير)‌معيني مي‌باشد(عملكرد رده 3)، بحث و گفتگو (پروتكل رده 4)TCP تا اندازه‌اي مختصر است.

TCP

TCP، يك پروتكل حامل (حمل كننده) همسازي اتصال مي‌باشد، كه يافته ها (داده‌ها) را مانند زنجيره (جريان) سازمان نيافته بايت، منتقل مي‌كند.

با استفاده كردن از اعداد  زنجيره‌وار (متوالي) و پيام‌هاي تصديق شده، (تصديق پيام‌ها)، TCP مي‌تواند، انتقال گره (بند) را همراه با تحويل داده‌ها، در مورد انتقال دادن بسته كوچك به پايانه گره (بند) فراهم كند.

جايي كه (پايانه‌اي) كه داده‌ها (يافته‌ها)، در انتقال دادن از منشا به پايانه، گم شده باشند، در اين حالت، TCP ‌ مي‌تواند داده‌ها (يافته‌ها) را دوباره انتقال داده، آن هم تا موقعي كه زمان درست، دلخواه، به دست آمده باشد يا، تا موقعي كه تحويل دادن موفقيت آميز، حاصل شده باشد. TCP همچنين، مي‌تواند پيام‌ها مكرر را تشخيص داده و آنها را به صورت درست و شايسته رها كند. اگر كامپيوتر انتقال دهنده، خيلي سريع، يافته‌ها (داده‌ها) را به كامپيوتر گيرنده، منتقل كند، TCP مي‌تواند مكانيسم (نظام) مهار كردن جريان را به كار گرفته، و داده‌ها (يافته‌ها) را به آهستگي منتقل كند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_697886_3077.zip54.6k