فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

شناسايي فركانس راديو – نقشه مسير – RFID ورد 21 ص

شناسايي فركانس راديو – نقشه مسير –  RFID  ورد 21 ص

شناسايي فركانس راديو نقشه مسير   RFID

RFID چيست ؟ شناسايي فركانس راديو (RFID ) يك اصطلاح صفتي است كه براي اشاره به فناوري هاي استفاده مي شود كه از امواج راديو براي شناسايي اتوماتيك موارد خودي استفاده مي كند رايج ترين روش شناسايي اشياء با استفاده از R  FID ، ابزاري به نام فرستنده خودكار صوتي يا جواب دهنده صوتي است . اطلاعات شناسايي روي يك تراشه ضبط شده و آنتن اين اطلاعات را به خواننده ها مي فرستد ، خواننده امواج راديويي خارج شده از جواب دهنده صوتي R FID را به شكل ترجمه مي كند كه بتواند ذخيره شده و در كامپيوتر هايي ارسال شود كه از آن استفاده مي كند .

جواب دهنده عمدتا در دو طبقه بندي موجود هستند فعال و غير فعال يك جواب دهنده غير فعال RFID اطلاعات شناسايي را در خودش نمي ريزد خواننده ها بايد مدار جواب دهنده ها را روشن كنند به شكلي كه آنها بتوانند امواج راديويي را با اطلاعات شناسايي خارج كنند از طرف ديگر ، جواب دهنده هاي فعال با باتري خود مجهز شده اند تا مدار را تقويت كنند آنها امواج شناسايي را در خود خارج كرده تا با خواننده ها ارتباط برقرار كنند .

برخي خواننده ها مي توانند اطلاعات را روي اين جواب دهنده ها هم بنويسند اين جواب دهنده ها با توانايي خوانش و نگارش براي كاربدهاي متعدد سودمند هستند .

كاربردها

فناوري كاربردهاي متعددي در رديابي و امنيت شي دارد به كاربردها فقط توسط تخيل انسان محدود شده اند مشهورترين كاربردها در مسيريابي محصول در زنجيره عرضه ، رديابي امواج ، امنيت محصول ، امنيت كل دسترسي محدود شده به ساختمانها و شبكه ها ، رديابي مواد خام و حركت قطعات در يك واحد توليد كننده و در كارتهاي كوچك پرداخت است .

اين فناوري بسيار قديمي بوده و بالغ است و تنها هزينه و توليد جواب دهنده ها است كه به مقدار بسيار زياد در سالهاي اخير كاهش يافته است اقتصاد مقياس هزينه اين جواب دهنده ها را كاهش داده است به شكلي كه اكنون مشاغل R   OI  آنها را توجيه مي كنند .

آيا ما بايد يا نبايد ؟

اينها برخي شرايط انديشي به كارگيري يك راه حل هستند كه بتواند هوشمندانه از اطلاعات اضافه ارائه شده توسط فناوري R  F استفاده كند .

  • قابليت ديد پيشرفته در زنجيره عرضه ها
  • سرمايه گذاري كم شده پول توسط كاهش موجودي اضافه
  • تعداد كمتر سهام به دليل كمبود رديابي اطلاعات
  • رضايت افزايش يافته مشتري با ارائه اطلاعات صحيح دسترسي به محصول
  • طرحهاي بهبود يافته دوباره تهيه كردن


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,250 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_697835_8696.zip58k