فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

تحقيق چگونه مسائل و مشكلات زندگي را حل كنيم 6 ص - ورد

تحقيق چگونه مسائل و مشكلات زندگي را حل كنيم 6 ص - ورد

چگونه مسائل و مشكلات زندگي را حل كنيم؟

ما انسان ها در دنياي واقعيت ها زندگي مي كنيم نه در دنياي ايده‌آل‌ها.

دنياي واقعيت هاي ما مملو از مسائل و مشكلاتي است كه هر روز با آنها مواجه مي‌شويم و كنترلي بر روي آنها نداريم. ولي اين مشكلات بهرحال تأثير خود را روي زندگي ما مي‌گذارند. مسألة مهم اين هست كه ما چگونه با اين مشكلات مواجه شويم و آنها را مقتدرانه و توانمندانه حل كنيم. به گونه‌اي كه اين مشكلات نتوانند آسيبي به زندگي ما برسانند.

باور ما نسبت به مسائل زندگي:

ما بايد باور داشته باشيم كه همواره در زندگي ما اتفاقات زيبا و پرحاصل رخ مي‌دهد. از آنجايي كه قانون زندگي قانون باورهاست رخدادهاي زندگي شما بايد در راستاي باورها و انديشه هاي زيباي شما اتفاق بيفتد. اين بدان معني است كه در دنياي شما هرگز نبايد مشكلي رخ بدهد كه شما از آن آسيب ببينيد و در نتيجه كيفيت زندگي شما خراب شود. با اين فلسفه معلوم مي شود ك اتفاقات به ظاهر نامطلوب حتما حاوي يك خير و يا خيرهايي است كه در ظاهر نياز هاي آن مشهود نيست و خداوند رحمان در دل آن مسأله براي ما خيري نهاده است. بنابراين مشكلات در زندگي، الطاف الهي هستند كه به شكل نامطلوبي نفوذ پيدا كرده اند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,700 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_691278_6153.zip43k