فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

كودكان استثنائي اختلالات ديكته‌اي 24 ص - ورد

كودكان استثنائي اختلالات ديكته‌اي 24 ص - ورد

وضعيت فعلي

طي بررسيهاي مكرر ديكته او و آزمونهايي كه از او گرفتم متوجه شدم كه ايشان از نظر شنيداري و ديداري مشكل دارند بعنوان مثال بشقاب را بشگاب مي نوشت و منظور را منزور كه نشان دهنده اختلال ديداري و شنيداري او بود.


هوش

هوش او طي آزمون ريون كه از او گرفتم خوب بود و در حد نمرة (125) و طبق درسهايي كه او تا به حال نمره آورده بود نشان مي داد كه در مسئله هوشي مشكلي ندارد چون به غير از ديكته بقيه نمرات كتابهاي درسي او در حد خوبي بود.

شناخت

شناخت او نسبت به محيط و اطرافيانش خوب بود ولي كمي نسبت به بعضي مسائل بي دقتي مي كرد و مثلاً تصاويري كه به او نشان داده مي شد با كمي مكث و جابه جايي بعضي از آنها را مي گفت يا نسبت به بعضي حروف بي توجه بود كه شايد به خاطر اختلال ضعف ديداري و شنيداري او بود.

عاطفه

ريحانه از نظر عاطفي دختري بود فوق العاده حساس و مسائل عاطفي را خيلي مورد توجه قرار مي داد خصوصاً به تشويق هايي كه مي شد برايش خيلي مهم بود چون مرتب نمره هاي خوب و كلمات زيبايي را كه آموزگاران برايش نوشته بودند نشان مي داد و انتظار داشت كه او را تحسين كنم و از تحسين آفرين گفتن من واقعاً لذت ميبرد.

احساس

ريحانه رويهمرفته احساس خوبي داشت و بيشتر از نكات مثبت اطرافيانش ياد مي كرد و اهميتي كه برايش قائل هستند و اين احساس مثبت او، او را به همه چيز خوشبين كرده بود.

خلق

ريحانه اخلاق خوبي داشت و مرتب از كلمات زيبا و لبخندي مليح كه روي لبانش بود مي‌شد اخلاقش را تا حدودي تشخيص داد و مادرش هم مي گفت هميشه همينطور است مهربان و خنده‌رو در عين حال احساس مسئوليت در مقابل كارهاي روزمره و اطرافيانش براي او مهم است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,250 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_690765_6267.zip18.9k