فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

چرا در تغيير گونه ها رنگ قرمز خون براي بيشتر جانداران ثابت ماند 9 ص - ورد

چرا در تغيير گونه ها رنگ قرمز خون براي بيشتر جانداران ثابت ماند 9 ص - ورد

فارسي: او است خدايي كه جز او معبودي نيست- همان فرمانرواي پاك، سلامت، مؤمن نگهبان، عزيز، جبار، متكبر، پاك است- خدا از آنچه شريك مي گردانند او است خداي خالق نوساز صورتگر بهترين نامها از آن اوست. آنچه در آسمانها و زمين است تسبيح او مي گويند و او عزيز و حكيم است.

از اين آيه پي مي بريم كه آفرينش هيچ چيزي بيهوده و عبث نيست. و هر چيزي دليلي براي خلقتش دارد. حال هزاران سال مي گذرد و تنها عده اي هستند كه به ذره هاي اطراف خود مي نگرند در زندگي ما چيزهاي بسياري وجود دارد كه به آن توجه نمي كنيم و آن را بدون آنكه دليلش را بدانيم پذيرفته ايم. براي مثال:

چرا بايد آسمان ما آبي باشد؟ چرا انسان از خاكي آفريده شده است كه رنگ آن ثابت است ولي برخي سفيد، سياه و زرد هستند در حالي كه ماده‌ي خلقت آن خاك و يك رنگ ميباشد؟ چرا رنگ گياهان نيمي از طبيعت سبز ميباشد؟ چرا خاك قهوه اي؟پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,125 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_690760_1996.zip54k