فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

روش تحقیق - والیبال 95 ص - ورد

روش تحقیق - والیبال 95 ص - ورد

    مقدمه

    در حقيقت حركت جنبه مهمي از زندگي است. زندگي آن طور كه ما مي­شناسيم، بدون توانايي حركت امكان­پذير نيست. حركت اشكال مختلفي دارد. بعضي اشكال آن به لحاظ ژنتيكي قابل تعريف هستند و گروه دوم را مي­توان حركات اكتسابي در نظر گرفت، اين حركات اكتسابي اغلب «مهارت» ناميده مي­شوند. مهارت­ها بويژه در مطالعه رفتار انسان اهميت دارند، مانند آنهايي كه در كار كردن با ماشين­ها در صنعت، نمايش و اجراي بازي­ها و غيره بكار مي­روند. مهارت­ها و حركات ارثي هر دو مي­توانند بسيار ساده (مثل چشمك زدن) يا بسيار پيچيده (مثل پرش با نيزه) باشند (اشميت و لي[1]؛ ترجمه فرخي و ديگران، 1387). براي رسيدن سريعتر و آسانتر به آموزش صحيح مهارت­ها به ورزشكاران بايد از منظر علمي به قضيه آموزش و يادگيري مهارت­هاي حركتي نگاه شود و شناخت كاملي از فرآيند يادگيري مهارت­هاي حركتي و عوامل اثرگذار بر آن وجود داشته باشد. لذا مربياني كه فرآيند موثر يادگيري را بهتر متوجه مي­شوند، بدون شك در امر آموزش مهارت­ها به ورزشكاران خود برتري دارند (اشميت؛ ترجمه نمازي زاده، 1384). پس چگونگي آموزش صحيح مهارت­ها باعث صرفه جويي در هزينه­هاي مالي، نيروي انساني، زمان و غيره چه در بخش صنعت و چه در حوزه فعاليت­هاي ورزشي مي­شود.

     ارائه دستورالعمل­هاي آموزشي مناسب با در نظر گرفتن سطح مهارت شاگردان، توسط مربيان خود مي­تواند بسيار مفيد فايده باشد. يكي از مشكلاتي كه اغلب مربيان چه در حين تمرين و چه در هنگام بازي با آن مواجه مي­شوند اينست كه شرايطي وجود دارد كه باعث مي­شود توجه بازيكنان يا تمرين كنندگان (ماهر يا مبتدي) به آنها جلب شود و در چنين شرايطي است كه مربي بايستي با ارائه دستورالعمل لازم توجه شركت كنندگان را به جنبه­هاي مهم و ضروري فعاليت معطوف كند.

     هزاران محرك در هر لحظه به ما برخورد مي­كنند و براي غلبه بر اين محرك­ها كه همزمان به فرد مي­رسند، دستگاه عصبي مكانيزم­هايي را پيشرفت داده است كه توجه را بر شمار محدودي از اين محركها متمركز مي­نمايد. اين فرآيند تمركز دهنده را توجه انتخابي مي­نامند. عوامل بيشماري تعيين مي­كند كه به كدام محرك توجه شود و كدام ناديده گرفته شود. اين نظر كه اخيرا ارائه شده بيان مي­دارد كه علايم حسي به مناطق فرافكني حسي قشر مخ مي­رسد و بين اين مناطق فرافكني و ارتباطي دروندادها به ادراك هوشيار و اطلاعات نامربوط تفكيك مي­شود. افراد بر اثر تجارب تمريني خود، قادر به پيشرفت توجه انتخابي نسبت به جنبه­هاي معيني از نمايشگري محرك هستند. اين افراد با دستيابي به اين پيشرفت تبحر بيشتري در اجراي مهارت­هاي حركتي مي­يابند. وقتي يادگيري مهارت حركتي به سطوح پيشرفته رسيد، اجراي تكليف به توجه كمتري نياز دارد (سيج[2]؛ ترجمه مرتضوي، 1378).


1-Schmidt & Lee    

 

1-Sage

2- Magilپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,250 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_618336_4371.zip458.5k