فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

طرح کارآفرینی شهربازی سرپوشیده 1000 متری در قالب ورد 16 صفحه

مقدمه : شهربازي، تنها محلي براي تفريح نيست، بلکه به عنوان يک مفهوم نيز شناخته مي‌شود، مفهومي که خود را در پديده‌هاي مختلف، نشان مي‌دهد.

يکي از کارکردهاي شهربازي تخليه هيجان و هراس شهروندان است. پديده‌هاي فرهنگي ديگري چون فيلم‌ و ادبيات در ژانر وحشت نيز مي‌تواند چنين کارکردي براي مخاطب خود داشته باشند.

اين کارکرد بخش مهمي از صنعت فرهنگ در هر جامعه است، اگر نگاهي به جوامع توسعه يافته بيندازيم، در خواهيم يافت که بخش قابل توجهي از محصولات صنعت فرهنگ آن‌ها را همين محصولاتي تشکيل مي‌دهد که با خلق شرايط ويژه و بسيار خاص، هيجان نهفته مخاطب را آزاد، و از اين طريق به مخاطب خود کمک مي‌کنند.

به استقبال هيجان و تنش رفتن در سنيني، جزء ويژگي انسان‌ها مي‌تواند باشد. در کودکي، نوجواني و جواني کنجکاوي و پرانرژي بودن خودش را در قالب استقبال از خطر و ريسک‌پذيري نشان مي‌دهد.

در اين سنين جو رقابتي نيز وجود دارد که يک نوع ابراز وجود کردن است و براي بالا بردن اعتماد به نفس در اين قالب‌ها قرار مي‌گيرند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_492827_8663.zip51.1k