پایان نامه , پروژه , مقاله , تحقیق , طرح توجیهی و گزارش کارآموزی ,طرح های گرافیکی و نرم افزار
پکیچ ویژه فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

پاورپوینت نمونه موردی مهد کودک 19 اسلاید

پروژه اين مهدكودك شامل سه بخش مجزا، غذاخوري و توسعه شهري در منطقه مسكوني لا كيوتاتِ فرانسه مي باشد. ايده اوليه معماران پيرولت، ايجاد ساختماني چون كليدهاي پيانو در ميان جنگلي از كاج بوده است. حجم هاي مختلف اين سازه بر روي شيبي ملايم و طبيعي در مدرسه قرار داده شده اند.
اين ساختمان و محيط طبيعي اطراف آن، عاملي براي متحد كردن كودكان و طبيعت مي باشند. جبهه شرقي، به منظور حفاظت كودكان از جاده هاي عمومي با ديوار بزرگي از سنگ محصور شده است كه بازتفسيري معاصر از ديوارهاي سنگي محلي اين منطقه مي باشد. اين ديوار سنگي، با كِروي ملايم اطراف را مي پوشاند و كاربران را به سمت ورودي جبهه شمالي مدرسه راهنمايي مي كند.
اين ديوار با حاشيه هاي سبز احاطه شده است و اين كمربندِ سبز، تضاد ميان منحني و تعامد احجام را تقويت مي كند. اين پروژه با متريال هايي سنگين چون بتون، در مقايسه با فضاهاي خالي احجام و پوشش گياهي اش تقويت مي شود.
ساختمان، با پنجره هايي سازه اي كه بر روي زمين بازي گشوده مي شوند، كامل شده است. حجم هاي اين ساختمان با پوشش شيشه ضد آفتاب، در سمت غرب، زمين بازي بزرگي را ايجاد مي كنند.
سقف آن با باغچه اي به عمق 70 سانتيمتر، طراحي شده است و گونه هاي متنوعي از گياهان مديترانه اي را نگهداري مي كند. اين باغچه هاي سقفي علاوه بر تقويت ساختمان، ياداور گلدان هاييست كه در اين اقليم از خانه ها آويزان مي گردند.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_451732_8720.zip1.7 MB

آخرین محصولات فروشگاه

نظرسنجی

لطفاً نظر خود را راجع به قیمت های فروشگاه ثبت کنید