پایان نامه , پروژه , مقاله , تحقیق , طرح توجیهی و گزارش کارآموزی ,طرح های گرافیکی و نرم افزار
پکیچ ویژه فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.09172183377

پایان نامه بررسی صور خیال در اشعار شاعران دفاع مقدس (نصرالله مردانی ، قیصر امین پور ، سید علی موسوی گرمارودی ) در قالب ورد 130 صفحه

در دهه­های اخیر با پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در ادبیات ما به وجود آمد که بلافاصله بعد از انقلاب شاهد تحمیل همه جانبه­ی جنگ بر علیه انقلاب و مردم ایران بودیم. جنگ ایران و عراق به عنوان یک پدیده­ی عظیم و تأثیرگذار اجتماعی، بازتاب­هایی در رایج­ترین هنر نوشتاری، یعنی شعر داشت و تأثیر زیادی بر اندیشه­ی شاعران گذاشت. در این دوران شاعران زیادی با استفاده از سلاح شعر و قوالب شعری روحیه­بخش رزمندگان شدند و با استفاده از سلاح اندیشه و قلم به مصاف دشمن رفتند که این اتفاق زمینه­ساز پیدایش سبک جدیدی در شعر، به نام شعر دفاع مقدس شد.

خیال و خیال­انگیزی از جمله ارکان شعر می­باشد و صور خیال گوهر اصلی شعر است و معیار ارزش و اعتبار هنری شعر را تبیین می­کند. صور خیال بیان غیرمستقیم معنای پوشیده، در پس کلمات است و شاعران به ارزش تصویرپردازی به جا و به موقع آگاه­اند.

در این مجموعه اشعار سه تن از شاعران انقلاب و دفاع مقدس(نصراله­مردانی، قیصرامین­پور، سیدعلی­موسوی­گرمارودی)، مورد بررسی قرار گرفته و سعی شده بیشتر محور عمودی صور خیال در اشعار این شاعران مورد بررسی قرار گیرد و هم­چنین در بعضی جاها عناصری مانند تشبیه، استعاره، کنایه، نماد، حس­آمیزی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته تا شیوه­های مختلف تصویرپردازی آن­ها از جنگ و دفاع مقدس با تکیه بر صور خیال مورد بررسی قرار گیرد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,800 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 8,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_399826_5514.zip201.5k

آخرین محصولات فروشگاه
پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
لطفاً نظر خود را راجع به قیمت های فروشگاه ثبت کنید