فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

تجربیات دبیر مطالعات اجتماعی دوره دبیرستان در قالب ورد 55 صفحه کامل و بدون نقض

مقدمه :

اینجانب سالهاست به تدریس دروس علوم اجتماعی و جامعه شناسی در مقطع متوسطه مشغول هستم . در این همیشه سعی کرده ام به بهترین نحو ممکن دروس علوم اجتماعی و جامعه شناسی را به دانش آموزان آموزش دهم .

در این مدت تجارب زیادی از نحوه یادگیری و یاددهی به دانش آموزان بدست آورده ام . به عقیده بنده قرار دادن تجارب خود در اختیار دیگران و همچنین استفاده از تجارب دیگران با عث پیشرفت زیادی در امر بهتر یاد دادن به دانش آموزان می شود .

در ابتدا مقدمه ای بر چرائی یادگیری درس علوم اجتماعی در دوره دبیرستان و مخصوصا درس مطالعات اجتماعی که در سال اول دبیرستان مشترک می باشد می پردازیم .

ابتدا با طرح یک سوال که یک دانش آموز پرسید از بنده شروع می کنم :

چرا باید در سال اول دبیرستان درس مطالعات اجتماعی بخوانم،من قصد رفتن به رشته ریاضی و ادامه تحصیل در رشته مهندسی مکانیک را دارم و فکر می کنم خواندن این درس فایده ای برایم ندارد؟

خواندن دروسی مانند مطالعات اجتماعی در سال اول دبیرستان که اصطلاحا به آنها دروس عمومی گفته می شود باعث بالا رفتن سطح آگاهی و اطلاعات ما می شود و سبب می شود که نگاه صحیح تری نسبت به مسائل جامعه داشته باشیم،توجه کنید که حتی اگر کسی مهندس شود اما نتواند در مورد مسائل جامعه صحبت کند ،در نگاه مردم تحصیلکرده شناخته نمی شود.جامعه فردی را تحصیلکرده می داند که بتواند به خوبی در مورد جامعه صحبت کند،اهل استدلال و منطق باشد ،رفتارهای اجتماعی مناسب داشته باشد و حتی از نظر ظاهری آراسته باشد .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,400 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_367101_9987.zip93.6k