فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

طرح کارآفرینی کارخانه یخ در قالب پاورپوینت 28 اسلاید

طرح کارآفرینی کارخانه یخ در قالب پاورپوینت 28 اسلاید
مقدمه
یخ فرم جامد آب است . نقطه انتقال میان آب جامد و مایع در فشار یک اتمسفر صفر درجه سانتیگراد همچنین با صفر درجه سلسیوس تعریف می‌شود.با افزایش فشار این دمای انجماد کاهش می‌یابد. در یخ مولکول های آب با پیوندهای هیدروژنی به همدیگر پیوسته اند.
مصرف يخ يك پديده تمدني است كه در سرزمين ايران از ديرباز وجود داشته است. درمناطقي كه شرايط اقليمي باعث باقي ماندن برف و يخ زمستاني در ارتفاعات مي شده، سازه و سازمان خاصي براي توليد يخ وجود نداشته، بلكه از ذخاير طبيعي يخ بهره برداري مي شده است. اما در بيشتر مناطق كويري ايران، انباري براي نگهداري يخ مي ساختند كه به يخچال موسوم بوده است. يخچالها با تكنيك هاي معماري ايراني بگونه اي ساخته مي شده اند كه در شرايط آب و هوايي منطقه يخ را به خوبي از فصل زمستان تا اواخر فصل تابستان نگه مي داشته است. يخچالها داراي مالكيت خصوصي بوده و درآمد خوبي براي صاحبانشان داشته اند. زيرا معمولا مشتريان يخ، اشراف و اعيان بوده اند. از آنجا كه اشراف بيشتر در شهرها ساكن بوده اند بنابراين، يخچالها پيرامون شهرها بنا مي شده اند. از تعدا اين يخچالها ميتوان به مركزيت يك شهر قديمي پي برد. زيرا شهرهاي عمده، بيشتر از ساير جاها جاذب اعيان و اشراف بوده اند.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,250 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_358831_9752.zip760.1k