فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

تحقیق تمدن ایران - در قالب ورد 75 ص کامل

تحقیق تمدن ایران - در قالب ورد 75 ص کامل

ايران كشور پهناوري در جنوب غربي آسيا است كه نزديك  1648000  كيلومتر مربع پهناوري دارد. نام ايران يادآوري كوچ مردماني با نام آريايي به اين سرزمين است كه پيش از آن‌ها نيز مردماني با تمدني باشكوه در آن مي‌زيستند. ايران در كشورهاي غربي به سرزمين پارس‌(Persia) نيز شناخته مي‌شود كه يادآور نامي‌ است كه يوناني‌ها به امپراتوري شكوهمند هخامنشيان(مردماني از تبار پارس‌) داده بودند. اين كشور پس از انقلاب سال  1357  خورشيدي( 1979  ميلادي) به نام جمهوري اسلامي ايران خوانده مي شود.

 

همسايه‌هاي خودي

 

مرزهاي ايران طي تاريخ دراز اين كشور بارها تغيير يافته است. ايران در زمان امپراتوري پارس‌ها(هخامنشيان) از رود سند در پاكستان تا نيل در مصر و بخش‌هايي از ليبي در شمال آفريقا و هم‌چنين بخش‌هايي از تركيه و ديگر سرزمين‌هاي ساحل شرقي مديترانه را در بر مي‌گرفت. در دوره‌هاي پس از هخامنشيان نيز گاه بر پهناوري امپراتوري ايران افزوده مي‌شد و گاه بخشي از آن به دست ديگران مي افتاد. اكنون بسياري از آن سرزمين‌ها خود كشوري شده‌اند و همسايگان كنوني ايران به شمار مي‌آيند و عبارتند از: تركمنستان، آذزبايجان و ارمنستان در شمال؛ افغانستان و پاكستان در شرق؛ تركيه و عراق در غرب. ايران كنوني از جنوب به خليج فارس و درياي عمان مي‌رسد و جزيره‌هاي خارك، كيش، لاوان، هندورابي، ابوموسي، سيري، قشم، هرمز، لارك، هنگام، تنب كوچك، تنب بزرگ و چند جزيره‌ي كوچك ديگر از خاك آن به شمار مي‌آيند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_1684440_7270.zip53.7k