فروشگاه پروژه

اطلاعیه فروشگاه

برای انجام پروژه های معماری، نقشه کشی، پایان نامه تماس بگیرید.

آنچه در باره بيماري MS بايد بدانيد - در قاب ورد 76 ص

آنچه در باره بيماري MS  بايد بدانيد - در قاب ورد 76 ص

وقتي بطور ناگهاني با شرايطي نا مطلوب و ناگوار مواجه مي شويم ابتدا جنبه هاي ناخوشايند و منفي جلب توجه كرده و درنتيجه به سرعت تحت شعاع آنها قرار مي گيريم برخورد مثبت با چنين مواردي در صورتيكه به جنبه هاي ديگر شرايط نيز توجه كنيم ميتواند موجب سپاس و قدرداني ما از وضعيت شود.

 

البته ممكن است قدرداني و سپاسگزاري در شرايطي كه با مشكلي حاد مواجه هستيم تا حدي بي معني و نا معقول به نظر آيد. با اين وجود اين امكاني است عالي براي رسيدن به بينشي مثبت.

 

افرادي را كه اين گونه با مشكلات و مسائل مواجه مي شوند " كاردان " مي گويند اين عنوان حنكي از آن نيست كه چمين افرادي به راه حل ها يا منابع بيشتري به نسبت ديگران دسترسي دارند بلكه بدين معني است كه آنها حتي در اوج مواجهه با مشكل مي توانند به وضوح و روشني آن را بررسي و شناسايي كرده و از منابع و وضعيت موجود استفاده مطلوب را ببرند.

 

به جاي آنكه از سرنوشت خود شكوه و زاري كنيم در عوض پزتوي روشنايي بخش شكر و سپاس را بر زندگي خود بتابانيم و بدين طريقه ارزشي صد چندان را بدست آوريم.

 

 

تحت هر شرايط از خود سئوال كنيم " حالا بايد قدر دان و سپاسگزار چه مواردي باشيم"

 

نقل از شادزي

علت شناسي- بيماری زايی و آسيب شناسی ام اس (قسمت آخر)

 

ويروس Epstein-Barr (EBV)

 

 اين ويروس در ارتباط با ام اس بوده است و برخي از دانشمندان بر نقش اين ويروس در ايجاد و سبب شناسي بيماري ام اس تاكيد دارند. اين ويروس به خانواده  تبخالها  تعلق دارد و ابتدا بعنوان عامل اصلي تك هسته فزوني؟ بيماري منونوكلئوز   (  mononucleosis) شناخته ميشود.. EBV  عامل بيماريهاي ديگر چون سرطان و اختلالات عصبي است.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-WinRAR-ZIP-archive_1683911_8494.zip79.5k